SrovnejPůjčku.cz

Rerum Finance, s.r.o.

O SPOLEČNOSTI

Rerum je původem Lotyšská společnost. V České republice se s nebankovní půjčkou Rerum můžete setkat od roku 2014. Tato společnost má sídlo v Praze a klientům nabízí půjčku před výplatou. U společnosti můžete také získat první půjčku zdarma.  Společnost vznikla s cílem poskytovat svým klientům kvalitní služby v oblasti rychlých finančních půjček.  Působí v mnoha zemích po celém světě a prokázala, že je silným a spolehlivým hráčem na trhu poskytovatelů půjček. Klientům nabízí pohodlné, jasné a spolehlivé podmínky pro spolupráci. 

Jejich operátoři na zákaznické lince jsou vždy připraveni odpovědět na dotazy zákazníků . Na prvním místě je pro společnost profesionální a proklientský  přístup k zákazníkům pro zajištění spokojenosti a dlouhodobému vztahu. Výhodou je kvalita, se kterou získáte kvalitní a bezpečný servis v oblasti financí, díky rozsáhlým zkušenostem. Vytváří dlouhodobou spolupráci na základě důvěry a vzájemného porozumění. Cílem jejich práce je spokojený zákazník, kterému jsou připraveni nabídnout co nejkvalitnější služby.  

Výše první půjčky je možná do až do výše 8000,- Kč. Při opakované půjčce si můžete půjčit až 20 000,- Kč, se splatností až 30 dní. Délku splatnosti si volíte sami při vyplnění žádosti o půjčku. Splatnost půjčky si můžete prodloužit o 7, 14 nebo 30 dní. 

Rerum je  vlastníkem licence od ČNB pro poskytování nebankovních úvěrů, členem České asociace věřitelů a je držitelem certifikátu Prověřená Společnost.