SrovnejPůjčku.cz

Via SMS s.r.o.

SPOLEČNOSTI

Společnost Via sms je poskytovatel krátkodobých spotřebitelských úvěrů. Půjčit si můžete od 1000 do 60 000 Kč.K získání úvěru potřebujete doklad totožnosti, doložit příjem, číslo mobilního telefonu a běžný účet u jedné z českých bank vedený na vaše jméno.

Ve srovnání s klasickými procedurami nutnými pro získání úvěrů je postup společnosti Via SMS rychlejší, transparentnější a bez zdlouhavých a opakovaných schvalovacích procesů. Podmínky pro schválení půjčky jsou jednoduché: Stačí být plnoletý, svéprávný, s čistým trestním rejstříkem a s dobrou úvěrovou historií (tedy bez záznamů v registrech neplatičů). Jinak stačí mít standardní bankovní účet v České republice a disponovat mobilním telefonem a přístupem k internet

Via sms je nadnárodní společnost, která má své pobočky po celé Evropě. Ve střední Evropě například Česká republika, Polsko a brzy i Slovensko, v Pobaltí - Litva, Lotyšsko a nově ve Švédsku. V České republice svou pobočku otevřela v roce 2010 a v lednu 2011 začala poskytovat krátkodobé úvěry.

Společnost je pod dohledem České národní banky.