Žádost o půjčku

CZ Mini Credit s.r.o (MiniKredit)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

Minikredit poskytuje nebankovní půjčku, kterou si můžete sjednat online, z pohodlí domova, přes počítač, telefon nebo tablet. Po schválení budou peníze převedeny na Váš účet do 24 hodin.

Při první žádosti o půjčku je maximální možná částka 7 000 Kč. Při opakované půjčce je možné si půjčit až 20 000 Kč.

Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit. Po přihlášení do klientské zóny si také můžete půjčku kdykoliv online prodloužit.

Splatnost půjčky je možné prodloužit o 7, 14, 28 nebo 31 dnů.

K získání půjčky jsou potřebné tyto podmínky: být občanem České republiky, plnoletost, bezdlužnost, vlastní bankovní účet v české bance a vlastní mobilní telefon. Také je vyžadován nevratný registrační poplatek 1 Kč.

Společnost vznikla 8. října 2012, a to pod názvem Axelor Trade. Dne 23.09.2013 došlo ke změně názvu na CZ Mini Credit s.r.o. se sídlem Přátelství 986/19, Uhříněves, 104 00 Praha 10.