Žádost o půjčku

Emma´s credit s.r.o. (CreditGo)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost Emma's credit byla založena v létě roku 2014. Společnost je poskytovatel a jejich cílem je činit prostředky dostupné prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti. Firma není zastáncem schůzek a papírování, proto půjčuje prostřednictvým svých webových stránek. Neexistují žádné skryté poplatky a klienti předem ví, kolik a kdy budou vracet.

Emma's credit je rychlá, bezpečná online půjčka. Můžete si půjčit od 500 Kč až do výše 10 000 Kč. Stálým zákazníkům, poté nabízejí možnost i vyšší půjčky. Splatnost půjčky si můžete zvolit od 5 až po 30 dní. Výhodou půjček od společnosti je především rychlost - peníze jsou převáděny už do 30 minut od schválení žádosti.

Pokud nebudete moci půjčku splatit  v termínu, je možné si splatnost prodloužit o 5, 10, 15, 20, 30 dní. 

Společnost má oprávnění od České národní banky.