Žádost o půjčku

Creditstar Czech s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost Creditstar Czech je součástí velmi nadnárodní skupiny Creditstar Group. Firma se zaměřuje na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů, které nabízí prostřednictvím internetu. Finanční skupina Creditstar působí na trhu od roku 2006 a  dobu své působnosti pomohla již stovkám tisíc lidí. Její služby jsou kromě České republiky dostupné i v dalších zemích.

S půjčkou Creditstar si můžete půjčit 1000 Kč až 19 000 Kč. První půjčka má limit ve výši 7000 Kč. Při další půjčce si již můžete půjčit větší částku. Doba splácení je volitelná 5, 30, 60 nebo 90 dní. Půjčka je neúčelová, to znamená, že ji můžete použít na cokoliv. Pokud budete potřebovat je možné si splatnost půjčky prodloužit o 5 do 30 dní.

Poskytovatel má platnou licenci od České národní banky.