Žádost o půjčku

FRIENDLY CASH SE

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

FRIENDLY CASH je prověřen poskytovatel rychlých sms půjček a online půjček, který je zapsán a má uděleno povolení od České národní banky. 

Rychlé půjčky, krátkodobé smspůjčky a online půjčky to vše na český trh Přináší FRIENDLY CASH. FRIENDLY CASH má nejnižší poplatky na českém trhu, nemá žádné skryté poplatky, paušál. FRIENDLY CASH nic neskrývá, vše má veřejně dostupné na stránce www.friendlycash.cz Klienti FRIENDLY CASH jsou o všem informováni.

My si vážíme volbu našich zákazníků a stále se snažíme o zlepšení kvality v poskytování služeb rychlých sms půjček a pohodlnosti klientů.

Vyzkoušejte i Vy a pochopíte, proč statisíce spokojených klientů po celém Česku důvěřují FRIENDLY CASH!

I ty se chystáš na dovolenou, ať už k moři nebo do hor načerpat nové síly? Zájezd zaplacen a potřebuješ kapesné? Narychlo peníze? Měj finanční rezervu. Neměj starosti ani na dovolené. Není potřeba nic težkého udělat, pouze poslat jednoduchou sms. S tím Ti pomůže FRIENDLY CASH - poskytovatel krátkodobých rychlých půjček na 7, 14, 21 nebo 30 dní od 500 Kč do 20000 Kč. Zaregistrovat se ve FRIENDLY CASH a rychlé online půjčky máš schválené. A využij akci na SMS online půjčku, která se neodmítá. První sms půjčka do 8000 Kč zcela zdarma: 0% úrok, 0% poplatek. Vrátíš jen tolik, kolik jsi si půjčil, ani o korunu víc. 

Rychlá půjčka FRIENDLY CASH - jednoduché a pohodlné. Požádej o rychlou půjčku a FRIENDLY CASH peníze ihned posílá na Tvůj účet: a můžeš je vybrat i použít kdekoliv. Když jste klientem FRIENDLY CASH rychlé online půjčky máte schválené a je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat hned, za týden, za rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další rychlé online půjčky. FRIENDLY CASH krátkodobá rychlá půjčka pro každého.