Žádost o půjčku

Creamfinance Czech, s.r.o. (CreditOn)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost vznikla v lotyšské Rize U nás jsou půjčky CreditOn poskytovány společností Creamfinance Czech, s.r.o. Jen v Lotyšsku společnost poskytla více než 16 000 úvěrů. Sídlo společnosti Creamfinance Czech, s.r.o. je v pražských Holešovicích. Půjčky, které v České republice poskytuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o., jsou nabízeny pod obchodní značnou CreditOn. Centrála společnosti ale sídli v lotyšské Rize, kde od svého vzniku poskytla už více než 16 000 úvěrů. Společnost u nás působí již několikátým rokem a pochlubit se může silnou základnou spokojených klientů. Nabízí totiž férové a nebankovní úvěry širokému okruhu zájemců.

CreditOn u nás poskytuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o., se sídlem v ulici Argentinská 286/38 v pražských Holešovicích. Centrála společnosti sídlí v Lotyšsku, kde její služby využilo více než 16 000 klientů. Společnost ctí zásady zodpovědného půjčování a zároveň se snaží nabídnout flexibilní a transparentní produkty pro široký okruh zájemců. Pokud společnost zjistí, že by půjčka negativně ovlivnila klientovu životní úroveň anebo u něj existuje důvodné podezření, že půjčku nezvládne splácet, společnost mu úvěr neschválí. Navíc půjčuje pouze těm klientům, kteří mají doložitelný měsíční příjem. Mezi výhody CreditOn.cz půjček patří samozřejmě i skutečnost, že je lze sjednat pěkně z pohodlí domova a zcela bezpečně.

Společnost vznikla v lotyšské Rize U nás jsou půjčky CreditOn poskytovány společností Creamfinance Czech, s.r.o. Jen v Lotyšsku společnost poskytla více než 16 000 úvěrů. Sídlo společnosti Creamfinance Czech, s.r.o. je v pražských Holešovicích. Půjčky, které v České republice poskytuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o., jsou nabízeny pod obchodní značnou CreditOn. Centrála společnosti ale sídli v lotyšské Rize, kde od svého vzniku poskytla už více než 16 000 úvěrů. Společnost u nás působí již několikátým rokem a pochlubit se může silnou základnou spokojených klientů. Nabízí totiž férové a nebankovní úvěry širokému okruhu zájemců.