Žádost o půjčku

UniCredit bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia patří na obou trzích mezi přední finanční instituce a je členem skupiny UniCredit, úspěšné celoevropské komerční banky. 

Podle ukazatele Net Promoter Score je bankou s nejspokojenějšími klienty na českém a slovenském trhu a zároveň atraktivním zaměstnavatelem.

UniCredit je jednoduchá úspěšná celoevropská komerční banka s plnohodnotným korporátním a investičním bankovnictvím, která zajišťuje své rozsáhlé a rostoucí klientské základně produkty a služby prostřednictvím unikátní obchodní sítě v západní, střední a východní Evropě.

Plní skutečné potřeby klientů pomocí reálných řešení, která využívají synergií mezi korporátním a investičním bankovnictvím, komerčním bankovnictvím a správou majetku. Způsob, jakým tato řešení vyvíjí a poskytuje, je stejně důležitý jako řešení samotná, protože vše, co dělají, vychází z jejich dvou základních hodnot: etiky a respektu.