Žádost o půjčku

Air Bank a.s. - kontokorent

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Air bank, a.s. vstoupila na český trh 22. Listopadu roku 2011. V roce 2012 vytvořili první půjčku, která odměňuje za včasné splácení, účet si v tomto roce otevřelo už 50 000 klientů. V roce 2013 zavedla úrok na běžném účtu. A vybrat peníze si můžete i na více než 4000 terminálech Sazky. V roce 2014 pečovala banka již o 300 000 klientů. Kromě nových klientů získala také různá ocenění, jakým je třeba titul Nejvstřícnější banka roku.

V roce 2016 byli postaveny nové bankomaty, ze kterých můžete vybírat bezkontaktně. V roce 2017 najdete už bankomaty ve 100 českých, moravských a slezských městech. Začali nabízet hypotéky a narodila se aplikace My Air.

V roce 2019 Získali ocenění: Nejlepší Banka, Banka Roku, Banka zákazníků, Vstřícná banka. Služby banky využívá už téměř 800 000 klientů.

Zakládají si na: jednoduchosti, pravdivosti, odvaze a přátelskosti.