Žádost o půjčku

Simfina, a.s. (Simplepůjčka)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost „Simfina a.s.“ byla založena před 9 lety 19. 3. 2011 v Praze, jejíž podmínky pro získání půjčky jsou následující: je Vám více než 18, jste občan ČR, máte trvalý pobyt v ČR mimo obecní úřad, máte dostatečné příjmy na vrácení půjčky, nejste ve finanční a hmotné nouzi a není proti Vám vedena exekuce - prověřujeme registr exekucí.

Pokud se jedná o Vaší první půjčku , půjčí  Vám poprvé nejvýše 3000 Kč.

Při 2. půjčce Vám půjčíme až 6000 Kč.

Při 3. a další půjčce Vám půjčíme až 10 000 Kč.

O půjčku od společnosti můžete požádat buď přímo na  Internetových stránkách, kde vyplníte vstupní žádost. Dále pak můžete využít žádost přes Facebook nebo přes náš zákaznický servis.

Půjčka je neúčelová. Splatnost si můžete prodloužit.