Žádost o půjčku

Rerum Finance, s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Rerum je původem Lotyšská společnost. V České republice se s nebankovní půjčkou Rerum můžete setkat od roku 2014. Tato společnost má sídlo v Praze a klientům nabízí půjčku před výplatou. U společnosti můžete také získat první půjčku zdarma.  Společnost vznikla s cílem poskytovat svým klientům kvalitní služby v oblasti rychlých finančních půjček.  Působí v mnoha zemích po celém světě a prokázala, že je silným a spolehlivým hráčem na trhu poskytovatelů půjček. Klientům nabízí pohodlné, jasné a spolehlivé podmínky pro spolupráci. 

Jejich operátoři na zákaznické lince jsou vždy připraveni odpovědět na dotazy zákazníků . Na prvním místě je pro společnost profesionální a proklientský  přístup k zákazníkům pro zajištění spokojenosti a dlouhodobému vztahu. Výhodou je kvalita, se kterou získáte kvalitní a bezpečný servis v oblasti financí, díky rozsáhlým zkušenostem. Vytváří dlouhodobou spolupráci na základě důvěry a vzájemného porozumění. Cílem jejich práce je spokojený zákazník, kterému jsou připraveni nabídnout co nejkvalitnější služby.  

Výše první půjčky je možná do až do výše 8000,- Kč. Při opakované půjčce si můžete půjčit až 20 000,- Kč, se splatností až 30 dní. Délku splatnosti si volíte sami při vyplnění žádosti o půjčku. Splatnost půjčky si můžete prodloužit o 7, 14 nebo 30 dní. 

Rerum je  vlastníkem licence od ČNB pro poskytování nebankovních úvěrů, členem České asociace věřitelů a je držitelem certifikátu Prověřená Společnost.