Žádost o půjčku

CentroFinance, s.r.o. (Zapujcky.eu)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost CentroFinance, s.r.o. byla založena v červnu 2014. V květnu 2018 získali licenci České národní banky pro poskytovatele spotřebitelského úvěru. Nabízí  pouze profesionální služby v oblasti poskytování úvěrů. Zakládají  si na tom, aby služby byly vždy na nejvyšší úrovni. Spokojenost klientů je pro společnost  prioritou, proto můžete očekávat maximální diskrétnost a nastavení podmínek smlouvy tak, aby co nejvíce vyhovovala Vašim možnostem.

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. Můžete získat půjčku od 1.000,-- do 10.000,-- Kč se splatností až 3 měsíce.