Žádost o půjčku

Finspace s.r.o. (MOBILPŮJČKA.CZ)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Mobilní Půjčka je značka krátkodobého úvěru, kterou provozuje česká společnost FinSpace s.r.o. a to už od roku 2008. SMS PŮJČKA  Mobil Půjčka slouží především ke svižnému vyřešení neočekávané finanční situace pár dnů před výplatou. Zvláštností tohoto úvěru je způsob jeho vyplacení. Pokud se jedná o vaši první půjčku u této společnosti, dostanete své peníze do tří dnů poštovní poukázkou. Pro lidi bez bankovního účtu právě tento způsob vyplacení může představovat zásadní výhodu. K tomu, abyste mohli Mobil Půjčku v jakékoliv podobě získat, se však neobejdete bez vlastního klientského účtu na webových stránkách společnosti. 

MobilPůjčka je novodobým nebankovním řešením, s pomocí něhož získáte peníze nejenom prvotní online žádostí, ale také díky klasické SMS zprávě. Tato možnost je poskytována věrným a ověřeným zákazníkům, jež dávají přednost rychlému a spolehlivému přísunu peněz.

Počátek působení společnosti je datován do roku 2008, kdy se tři dlouholetí kolegové a přátelé se zkušenostmi z oborů finance, obchod a marketing, rozhodli postavit na vlastní nohy. Energii soustředí na projekty s růstovým potenciálem, které spravují ke spokojenosti své, klientů i obchodních partnerů.

Pod heslem "pošli sms, když jsi bez peněz" vstoupila Mobilpujcka v roce 2009 na trh mikropůjček v České republice. Za dobu svého působení se zařadila ke špičce na trhu s obratem v řádu milionů.