Žádost o půjčku

Creamfinance Czech, s.r.o. (CreditAir)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

CreditAir je krátkodobá půjčka, která je poskytována až na 45 dní. Jedná se o rychlou půjčku, která pokryje klientovi chybějící finance před výplatou. První půjčka do výše až 10 000 Kč je poskytnuta při dodržení termínu splatnosti zcela zdarma. Od druhé půjčky je možno žádat až o 30000 Kč a navíc klienti společnosti získají každou další půjčku se slevou. Peníze mohou mít klienti na svém účtu již do 30 minut od podání žádosti. Poskytovatelem je Creamfinance Czech s.r.o. 

Creamfinance Czech s.r.o. je poskytovatel rychlých  půjček ve výši 30 000 Kč. Na českém trhu působí od roku 2011 a řídí se pravidly zodpovědného půjčování spojeného s individuálním přístupem ( ověřování platu u nových klientů, snižování rizika vzniku dluhové pasti). Žadatelé mohou žádat prostřednictvím klientské linky, nebo online na stránkách CreditAir. Společnost u prvních žadatelů ověřuje zaměstnání a snaží se tak o zodpovědné půjčování peněz. Všechny důležité informace jsou poskytovány na webových stránkách a také v klientské zóně.