Žádost o půjčku

Česká spořitelna, a.s.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Je to banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Své služby tak poskytuje jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje však i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů. Mnohé z produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu. Od roku 2000 je součástí silné středoevropské Skupiny Erste. 

Vznik České spořitelny se datuje k roku 1823, kdy začala postupně fungovat jako záložna. Tehdy se jmenovala Spořitelna česká. 

1.února 1992 se stala akciovou společností a změnila svůj název na Česká spořitelna, a.s. 

V soutěži Zlatá koruna získala Česká spořitelna také stříbrnou medaili za projekt zaměřený na finanční vzdělávání dětí Abeceda peněz. 

Dvojité ocenění získala Česká spořitelna od společnosti Mastercard také za absolutní nárůst objemu na vydaných komerčních kartách (Commercial Card Issuer 2018) a za největší absolutní nárůst objemu na vydaných prémiových kartách (Premium Card Issuer 2018) 

Privátní bankovnictví Erste Private Banking bylo potřetí za sebou označené britským ekonomickým časopisem The World Finance jako nejlepší privátní bankovnictví v České republice. 

Česká spořitelna se ze všech domácích bank nejvíce podílí na financování českého státu. Ocenění získala od Ministerstva financí a Generálního finančního ředitelství.