Žádost o půjčku

Zaplo Finance s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Zaplo Finance s.r.o. jsou součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky. Tato skupina působí v mnoha evropských státech ( např. Dánsku, Švédsku, Finsku), ale také v Kanadě nebo USA, kde poskytuje miliony půjček ročně. Společnost si zakládá na odpovědnosti, dobrých vztazích s klienty, celistvosti a stabilitě.

Půjčku lze vyřídit kompletně online. Peníze vyplácí na bankovní účet, ale je možné si je nechat vyplatit i v hotovosti a to v síti GECO, která provozuje prodejny typu, tabák-tisk (trafika). GECO prodejny jsou rozmístěny po celé České republice.

Napoprvé si můžete bezúročně půjčit 1000 Kč až 16000 Kč. Částku si můžete půjčit na 7 až 30 dní. Stávající půjčku si můžete také navýšit až do výše Vašeho kreditního limitu. Půjčka je bezúčelová, můžete jí využít na cokoliv. Nepotřebujete ani ručitele či zástavu. Půjčku můžete splatit kdykoliv před datem splatnosti. Také si můžete splatnosti prodloužit o 30 dní.

Orgánem dohledu nad činností společnosti je Česká národní banka.