Žádost o půjčku

Via SMS s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

SPOLEČNOSTI

Společnost Via sms je poskytovatel krátkodobých spotřebitelských úvěrů. Půjčit si můžete od 1000 do 60 000 Kč.K získání úvěru potřebujete doklad totožnosti, doložit příjem, číslo mobilního telefonu a běžný účet u jedné z českých bank vedený na vaše jméno.

Ve srovnání s klasickými procedurami nutnými pro získání úvěrů je postup společnosti Via SMS rychlejší, transparentnější a bez zdlouhavých a opakovaných schvalovacích procesů. Podmínky pro schválení půjčky jsou jednoduché: Stačí být plnoletý, svéprávný, s čistým trestním rejstříkem a s dobrou úvěrovou historií (tedy bez záznamů v registrech neplatičů). Jinak stačí mít standardní bankovní účet v České republice a disponovat mobilním telefonem a přístupem k internet

Via sms je nadnárodní společnost, která má své pobočky po celé Evropě. Ve střední Evropě například Česká republika, Polsko a brzy i Slovensko, v Pobaltí - Litva, Lotyšsko a nově ve Švédsku. V České republice svou pobočku otevřela v roce 2010 a v lednu 2011 začala poskytovat krátkodobé úvěry.

Společnost je pod dohledem České národní banky.