Žádost o půjčku

Orange finance s.r.o. (SOS Credit)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

SOS Credit půjčka je přívětivým nebankovním úvěrem, za nímž stojí společnost Orange finance s.r.o. Ta umožňuje svým klientům získat peněžní sumu ve výši až 15 000 Kč se splatností na 28 dnů. Krátkodobá forma úvěru, která slouží pro financování libovolných věcí. Taková novodobá a bezpečná půjčka před výplatou, s níž uhradíte složenky nebo si pořídíte novou elektroniku do domácnosti.

Výhodná SOS Credit půjčka je poměrně nenáročná na dosažení. Pojí se s ní značná flexibilita, variabilita a přehledné smluvní podmínky, v rámci nichž je dbáno na vyšší bezpečnost osobních údajů. Půjčka tohoto typu je lákavá v tom, že její termín splatnosti můžete prodloužit, nevztahují se na vás jakékoliv požadavky spojené s ručitelem a vše vyřídíte z pohodlí domova.Stanete-li se věrným klientem společnosti Orange finance s.r.o., potom se můžete zapojit do věrnostního programu, v němž na vás čekají tři úrovně slev – Stříbrný klient 10 %, Zlatý klient 15 % a Premium klient 20 %.

Orange finance s.r.o. je subjektem, který vznikl v roce 2015. Poměrně mladá a dynamicky se rozvíjející společnost zaměřující se na poskytování nebankovních úvěrů. Firma sídlící v Praze má litevské kořeny a disponuje základním kapitálem 20 mil. korun českých.