Žádost o půjčku

Kontex Trade International s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

SPOLEČNOSTI

Společnost Kontext trade international s.r.o. je mateřskou společností Půjčky 7. Na českém trhu působí  více jak 6 let. Jsou členové APNÚ (Asociace Poskytovatelů Nebankovních Úvěrů).  Mají více než 70 000 spokojených klientů v ČR . Úroveň  služeb a technického zázemí patří mezi nejlepší v oblasti poskytování nebankovních půjček. Díky kvalifikovaným a školeným zaměstnancům, kteří pro Vás rádi pracují, získáte navíc nadstandardní zákaznický komfort.

Termín splatnosti si můžete kdykoliv posunout. Pro věrné klienty mají výhodný program. Pravidelně pro Vás připravují slevové a výherní akce.

O krátkodobé půjčky online si můžete zažádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Kontrolu nad společností KONTEX TRADE INTERNATIONAL S.R.O. vykonává Česká Národní banka.