Žádost o půjčku

Home Credit a.s. (Kamali)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Kamali půjčku poskytuje silná, stabilní česká společnost Home Credit. Ta je na našem trhu již od roku 2005 a v konkurenci ostatních poskytovatelů nebankovních půjček si za tu dobu vybudovala silnou pověst zodpovědné a  silné firmy. Pod značkou Kamali nabízí Home Credit mikropůjčku do 20 000 Kč s nezvykle nízkým RPSN. Novým klientům nabízí první půjčku zdarma.

Je to ryze česká společnost, řídí se zákony České republiky. Na činnost dohlíží Česká obchodní inspekce, úřad pro ochranu údajů a Česká národní banka.

- Kamali je půjčka pro všechny od 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

- Půjčí Vám nejméně 1000 Kč, stálým klientům nabídne až 20 000 Kč. Novému zákazníkovi půjčí až 10 000 Kč.

- k získání online půjčky budete potřebovat, občanký průkaz, bankovní účet a telefon.

Kamali nabízí prodloužení splatnosti a rozložení půjčky až do deseti měsíčních splátek na účtě, můžete mít peníze už do 15 minut. Kamali vyplácí hotovost i na terminálech SAZKA po celé ČR.

Kamali jste dříve mohli znát pod značkou Japonská půjčka a ještě dříve jako Click Credit. Kamali Vám umožňuje půjčit si více peněz ještě rychleji, než dříve Japonská půjčka nebo Click Credit.

Japonská půjčka fungovala na trhu od července 2015 do 2017. Společnost Click Credit zanikla 2015 sloučením zavedenou společností Home Credit.