Žádost o půjčku

Ferratum Czech s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Skupina Ferratum Group byla v roce 2005 první společností, která začala v Evropě poskytovat mobilní mikropůjčky. Nyní ji najdete ve 24 zemích světa, kde pomohli více než 2 milionům klientů a zaměstnává stovky finančních specialistů.

Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci od Malta Financial  Services Authority.

Ferratum založil v roce 2005 Jorma Jokela, již v předchozím roce měl však připravenou první aplikaci na poskytování sms půjček. Jormu inspiroval bangladéšský nositel Nobelovy ceny za mír Prof. Muhammad Yunus, který prestižní ocenění (za úsilí stimulovat ekonomický a sociální růst) získal za poskytování mikropůjček chudým podnikatelům, kteří nedostali úvěr na rozjezd podnikání od bank.

Ferratum nebyla Jokelova první firma, již předtím měl úspěšnou HR agenturu, kterou v roce 2004 prodal a hledal další podnikání. A tím se stalo poskytování krátkodobých půjček.

A Ferratum se stalo první institucí, která začala v Evropě mikropůjčky nabízet. Do České republiky se Ferratum dostalo v roce 2007.