Žádost o půjčku

Oberbank AG - půjčka

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Od roku 1985 provozuje Oberbank své vlastní pobočky v Dolním Rakousku, od roku 1988 ve Vídni, od roku 1990 v Bavorsku, od roku 2004 v České republice, od roku 2007 v Maďarsku a od roku 2009 na Slovensku.

Cíle Oberbank: 

Nadčasové a moderní hodnoty jako pevný základ: hodnoty jako spolehlivost, stabilita a solidnost byly a jsou základem bankovního obchodu.

1.Nejvyšší cíl: Zajištění samostatnosti a nezávislosti. Jen dosažením tohoto cíle je zajištěno, že jednání Oberbank může vyváženě respektovat zájmy klientů, zaměstnanců i akcionářů. Na to se zaměřují i všechny ostatní strategické cíle Oberbank.

2.Vysoká kvalita poradenství pro firmy i soukromé osoby. Oberbank definuje firemní klienty – v první řadě průmysl a středně velké podniky – a privátní klienty jako rovnocenné pilíře.V obchodě s firemními klienty se Oberbank profiluje vysokým stupněm odborné způsobilosti pro zahraniční operace, mimořádným know-how v otázkách investičního financování a jako poskytovatel alternativních forem financování, jako je vlastní a mezaninový kapitál. V privátním obchodě se osvědčuje Oberbank mimořádnou kvalitu a odbornou způsobilostí u služeb náročných na poradenství, jako je Private Banking a správa majetku na jedné straně a financování bytové výstavby na druhé straně.