Žádost o půjčku

Waldviertler Sparkasse Bank AG (WSPK) - půjčka

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Waldvietler Sparkasse Bank AG je tradiční rakouská regionální banka s více než 170letou historií. Patří do silné rakouské skupiny spořitelen Sparkassengruppe  V České republice působí se srozumitelnými bankovními službami, osobním přístupem a podporou místního dění už od roku 1994. 

Každý má jiné potřeby, proto si mnoho služeb můžete nastavit na míru. Zakládají si na tom, že je banka, která podporuje rozvoj regionů. Rychlý spotřebitelský úvěr na cokoli, půjčit si můžete od 10 000Kč - 500 000Kč. Rychlé vyřízení, peníze půjčené na cokoli, bez zajištění a férové podmínky, které nemusíte dlouze luštit. 

Kdykoliv můžete poslat mimořádnou splátku, nebo úvěr předčasně splatit. Bez poplatků. Vedení úvěru je zdarma. K žádosti o úvěr budete potřebovat: věk 18 let, občanský průkaz nebo pas.