Žádost o půjčku

Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG (VR-Nopf) - půjčka

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG s pobočkou v Chebu, Plzni, Plané, Mariánských Lázní, Karlových Varech. Ať už si chcete otevřít běžný účet nebo hledáte kontakt jakožto firemní zákazník – těší nás, že Vás můžeme přivítat coby klienta. S naší pomocí si může své bankovní transakce vyřizovat z pohodlí domova. Stanovit si limity, změnit PIN kód nebo si sjednat nový produkt. Samozřejmě, že si můžete kdykoliv ověřit svůj aktuální zůstatek a provádět platby jako obvykle.

Ať už se chcete finančně zabezpečit, spořit za výhodných podmínek nebo správně investovat své peníze – jsme tu pro Vás. 

Můžete si u nás otevřít běžný nebo studentský účet, provádět tuzemské nebo zahraniční platby, zkontrolovat si svůj zůstatek a pohyby na účtu, využívat internetové nebo telefonní bankovnictví nebo vytisknout si výpisy z účtu.

Samozřejmě, že si zde můžete také zažádat o vystavení platebních karet nebo je v případě ztráty nechat zablokovat, uzavřít cestovní pojištění nebo si změnit Váš PIN.