Žádost o půjčku

Komerční banka, a.s. - půjčka

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Komerční banka byla založena v roce 1990. V tuto dobu se jednalo o peněžní ústav. Ten byl přeměněn v roce 1992 na akciovou společnost. Akcie banky se dostaly do fondu národního majetku ČR, který uvolnil její akcie do kuponové privatizace. O  tři roky později se akcie banky dostaly na mezinárodní kapitálové trhy a v listopadu byl schválen většinový podíl. To mělo zajistit rozvoj společnosti s stabilizaci banky. Banka sídlí v Praze, kde má celkem tři centrály - Na Příkopech, na Václavském náměstí a ve Stodůlkách.

O kvalitě Komerční banky svědčí i mnohá ocenění. Už pětkrát se stala bankou roku.

Druhá největší banka v České republice si zakládá na partnerství s klienty, profesionálním přístupu i bohaté nabídce služeb.

Komerční banka disponuje nabídkou hned několika úvěrových produktů. Patří mezi ně klasické půjčky, kreditní karty, kontokorent, hypotéka.