Žádost o půjčku

Cofidis s.r.o. - půjčka

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Cofidis je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů online. Klienti tak nemusí řešit žádné zbytečné papírování ani zdlouhavou byrokracii. Vše vyřídí pěkně z pohodlí domova, bez zbytečného stresu a čekání. Společnost Cofidis byla založena ve Francii v roce 1982. Původně sloužila k tomu, aby mohli její klienti nakupovat na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Později začala rozvíjet své aktivity a nabízet sortiment jednoduchých produktů pro širokou veřejnost. Společnost COFIDIS s.r.o. je součástí koncernu, jehož mateřskou společností je akciová společnost COFIDIS, se sídlem Villeneuve d´Ascq Cedex, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, PSČ 59866 ve Francii. Do České republiky přišla v roce 2004, kde začala nabízet své finanční služby a brzy si získala široké portfolio spokojených klientů.

Společnost Cofidis byla založena ve Francii v roce 1982. Společnost původně vznikla pro to, mohli její klienti nakupovat na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Až poměrně později se začala angažovat na poli finančních služeb. Do České republiky společnost zamířila v roce 2004. Da dnešního dne si získala stovky tisíc spokojených klientů a další neustále přibývají. Společnost nabízí nebankovní spotřebitelské úvěry, které lze sjednat pěkně z pohodlí vašeho domova online. Zmínit také musíme, že COFIDIS s.r.o. je součástí koncernu, jehož mateřskou společností je akciová společnost COFIDIS, se sídlem Villeneuve d´Ascq Cedex, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, PSČ 59866 ve Francii. Společnost ctí zásady zodpovědného úvěrování a nabízí bohaté portfolio transparentních finančních produktů.