Žádost o půjčku

Home Credit a.s. - půjčka

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost Home Credit patří mezi největší poskytovatele nebankovních půjček v České republice. Společnost, která byla založena v roce 1997 se zaměřuje na poskytování široké nabídky produktů, bez skrytých poplatků a na poměry nebankovního sektoru za velice výhodné úroky. A jen za první polovinu roku 2015 poskytla úvěry dosahující výše 4,6 miliardy korun.

Společnost Home Credit a.s. patří do skupiny Home Credit B.V., která byla založena v roce 1997. Jedná se o skupinu, která působí nejen v Evropě, ale také v Asii. Skupina Home Credit B.V. zaměstnává celkem 58,7 tisíc zaměstnanců, kteří obsloužili téměř 43 miliónů klientů po celém světě. Celková konsolidovaná aktiva skupiny HCBV přesahovala k 30. září 2014 9,1 miliard eur. Home Credit svým klientům nabízí transparentní a zodpovědný přístup. Společnost Home Credit a.s. se také pravidelně účastní různých charitativních akcí a sbírek z oblastí jako jsou sociální sféra, kultura či například zdravotnictví.