Žádost o půjčku

HELP FINANCIAL s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI


Poskytujeme vám finance již od roku 2003

Společnost HELP FINANCIAL s.r.o. vznikla v roce 2003 jako poskytovatel malých krátkodobých půjček přímo v domácnostech klientů. Již při svém založení jsme si stanovili tři základní cíle, jejichž naplňování je pro nás prioritou:

- spokojený klient schopný splácet svoje závazky,

- spokojený obchodní zástupce,

- rychlá obslužnost klientů a transparentnost půjček.


V současné době jsme schopni nabízet půjčky v Čechách i na Moravě, a to do 48 hodin od podání požadavku dle produktové nabídky. Jedná se o krátkodobé půjčky ve výši od 5 000 Kč do 100 000 Kč. K vyšším půjčkám se však klient musí „kvalifikovat“ řádným splácením předchozích nižších půjček. Standardní výše půjčky pro nového klienta je 10 000 Kč.


Naši obchodní zástupci poskytují půjčky osobně doma u klienta, a na stejném místě, tedy doma u klienta, se i vybírají splátky. Obchodní zástupce i klient mají splátkový kalendář, ve kterém vždy jasně a transparentně odepíší splátku a obchodní zástupce podpisem stvrdí zůstatek. U našich půjček není žádné zpoplatněné vedení účtu ani žádné další transakční poplatky.


Náš produkt

Naším produktem je rychlá hotovostní půjčka od 5 000 Kč do 100 000 Kč. Obchodní zástupce navštíví klienta v místě jeho bydliště, sepíše s ním zákaznickou kartu, a pokud je vše v pořádku, dodá klientovi do 24 hodin dohodnutou sumu oproti řádně vyplněné smlouvě.

Zákazník má pak 14 dní na to, aby zvážil, je-li skutečně schopen půjčku splácet, a záleží jen na něm, aby v tomto období vyhodnotil, zda má pro něj půjčka opravdu smysl nebo jestli se zbytečně zadlužuje pro nepotřebné věci. Během této lhůty plně respektujeme zákazníkovo rozhodnutí. Také nevybíráme předem žádné poplatky za poskytnutí půjčky. Náš vztah s klientem je od začátku plně transparentní. V případě náhlých a neočekávaných problémů klienta se snažíme vyjít mu vstříc a krizi překonat.

Velikou výhodou je zkušenost našich obchodních zástupců, kteří dokonale znají prostředí, ve kterém žije většina našich klientů. Navíc většinu z nich znají osobně (většina spokojených klientů si bere obnovenou půjčku). Náš obchodní zástupce se zákazníkem rozebere jeho finanční situaci a pomůže mu najít optimální výši potřebné půjčky.

Půjčka od HELP FINANCIAL s.r.o. vzhledem ke svému navýšení rozhodně není vhodná pro financování podnikatelských záměrů či na nákup nadbytečných věcí. Může ale hrát užitečnou roli při překlenutí náhlého problému.

Razíme heslo: „Nepůjčujeme na nákup auta, ale na jeho opravu!"


Naše vize a hodnoty

Naším cílem je poskytovat půjčky lidem, kteří na ně z nejrůznějších důvodů nedosáhnou v bankách. Samozřejmě vzhledem k riziku i ke komfortu naší služby jsme jak v ukazateli p.a., tak RPSN dražší než banky. I proto sami zákazníkům radíme, ať si berou raději půjčky nižší. U malé půjčky je výhoda toho, že zákazník nemusí chodit do banky a vše dostane v pohodlí svého domova, neboť i čas jsou peníze. Zároveň však naši obchodní zástupci také své zákazníky vychovávají k řádnému a pravidelnému placení, což se jim v budoucnu, při případné větší transakci v bance, bude hodit.