Žádost o půjčku

CreditPortal, a.s (Credit 365)

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Creditportal půjčky jsou doménou mladé dynamické společnosti CreditPortal, a.s, která na našem trhu funguje již od roku 2014. Ve vedení společnosti stojí zodpovědní finanční specialisté, kteří mají s nebankovními půjčkami  nemalé zkušenosti a pomohou tak klientovi připravit půjčku na míru jeho představám a požadavkům. Společnost nabízí bezúčelové nebankovní online půjčky v rozmezí 500 až 30 000 Kč, které je možno získat bezhotovostní převodem nebo na čerpacích stanicích či prostřednictvím dobíjecí karty, případně i s možností osobního vyzvednutí peněz.

Společnost nabízí zodpovědným klientům věrnostní slevy a řadu bonusů.