Žádost o půjčku

CFIG SE

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost CFIG SE je investiční finanční společnost, která se specializuje na poskytování nebankovních půjček, investičními a dalšími finančními činnostmi. Zkratka SE představuje označení pro evropskou společnost, která se řídí právy Evropské unie, může provádět svou činnost ve všech státech EU. Půjčka od CFIG SE je standardní spotřebitelský úvěr. Způsob vyřízení je vysoce efektivní a celý proces probíhá online.

CFIG SE nabízí spotřebitelský úvěr ve výši 5000 až 50 000 Kč. Doba splácení činí 12 až 72 měsíců. Půjčka je neúčelová a peníze lze použít na cokoliv.

Je-li žádost schválená, žadatel obdrží smlouvu k podpisu a poté jsou peníze převedeny na jeho účet.

Společnost má relativně nízkou úrokovou sazbu a proto je jednou z levnějších nebankovních půjček. Sídlo společnosti se nacházi v Pardubicích.

Jejím cílem je vykonávat veškeré činnosti, kterými se zabývá  na vysoce kvalitní, profesionální úrovni. Je spolehlivým partnerem pro klienty i obchodní partnery. CFIG SE patří mezi dynamické hráče na českém finančním  trhu.

- Úvěr 5000 - 50 000 Kč

- Doba splácení 12 - 72 měsíců

- Standardní neúčelový hotovostní úvěr

- Není potřeba zajištění nemovitostí či směnkou, ručitel

- Nutno doložit příjem

- Pravidelné měsíční splátky

- Bez poplatků předem

- Možnost předčasného splacení zdarma

- Možnost navýšení úvěru při řádném splácení

- Možnost odklad splátky  na další měsíc

- Možnost přerušení splácení až na dobu 3 měsíců v případě ztráty zaměstnání nebo   hospitalizace

- V případě řádného doplacení  se klientovi vrací polovina  zaplacených úroků