Žádost o půjčku

TOMMY STACHI s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Tommy Stachi je ryze česká společnost s 15letou tradicí poskytující střednědobé spotřebitelské úvěry a má více než 50 000 spokojených klientů. Jejími hlavními produkty jsou Snadná půjčka a VIP půjčka, které klientům nabízí již od vzniku společnosti v roce 2004. Při jejich poskytování si zakládají na individuálním přístupu, kladou důraz na spokojenost klienta, rychlost, bezpečnost a transparentních pravidlech, kdy vždy předem víte, jaká bude výše splátek, kolik celkem zaplatíte i jaké bude případné navýšení při pozdním splácení. 

Řídí se zároveň pravidly zodpovědného poskytování půjček a za všech okolností důkladně prověřuje kredibilitu klienta. Jen díky takovému přístupu jsou půjčky od této společnosti bezpečným a rychlým řešením Vaší finanční situace.