Žádost o půjčku

Provident Financial s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost Provident dlouhodobě působí na českém trhu. O půjčku si můžete zažádat na webových stránkách, nebo telefonicky, následně nejpozději do jednoho dne vás bude kontaktovat finanční  asistent, který si s Vámi domluví osobní schůzku. Pro získání půjčky nepotřebujete ručitele.  Půjčka také není účelová, to znamená, že ji můžete využít na cokoliv. Peníze si můžete nechat vyplatit dvěma způsoby a to převodem na bankovní účet, nebo v hotovosti. V případě půjčky START si můžete půjčit až 16 000 Kč, v případě nové půjčky Provident si můžete půjčit až 170 000 Kč v hotovosti, nebo  na bankovní účet. Půjčku můžete kdykoliv částečně, nebo celou kdykoliv doplatit. 

Na českém trhu působí společnost Provident Financial s.r.o.  od roku 1997. Za dobu působnosti v České republice využilo produkty společnosti více než 1 000 000 zákazníků.  Česká pobočka Provident Financial s.r.o.  patří do mezinárodní skupiny International Personal Finance ( IPF ) , působí ve Velké Británii již od roku 1880. IPF v současnosti poskytuje služby ve dvanácti zemích světa:   V České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Finsku, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Španělsku, Austrálii a Mexiku.