Žádost o půjčku

Fair Credit Czech s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Společnost Fair Credit s.r.o. se zabývá poskytováním hotovostních půjček od 4000 do 70 000 a bezhotovostních půjček od 40 000 do 150 000  Kč. Jejich hlavním cílem je být férovým hráčem na finančním trhu. Ctí své hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekávají od svých klientů a partnerů. V čele společnosti stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblastí financí a obchodu. Jejich vizí je být leadrem trhu v poskytování nebankovních půjček. 

Fair Credit s.r.o. je ryze českou společností a má silné finanční zázemí. O půjčku lze žádat prostřednictvím on-line formuláře, nebo telefonicky. Následně je v co nejkratší době žadatel kontaktován obchodním zástupcem, který na sjednané schůzce žadateli vše vysvětlí.

V případě Fajn půjčky, Fajn půjčky MAX se jedná o neúčelový úvěr.