Žádost o půjčku

Express Cash s.r.o.

Peníze na účtu do 15 minut

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčte si až 1 000 000 Kč

5 000

ZMĚNIT

Získat půjčku na cokoliv

Nezávazné online posouzení žádosti

Časté dotazy

Co je potřeba k získání půjčky? Šipka
Pro získání půjčky je nutné vlastnit bankovní účet nebo si zajistit souhlas jiné osoby s využitím účtu. Musí vám být více jak 18 let.
Kdy obdržím požadované peníze? Šipka
Doba, za kterou obdržíte své peníze je závislá na poskytovateli úvěru. U úvěrů do 100.000 Kč se pohybuje obvykle do 15 minut.
Jak můžu o půjčku zažádat? Šipka
Vyplňte formulář na této stránce. Uvádějte prosím pravdivé údaje, to zvýší šanci na poskytnutí úvěru. Odesláním žádosti dojde k vyhledání vhodných půjček u našich partnerů. V případě úspěšného vyhodnocení dojde k přesměrování nebo k telefonnímu hovoru.

Každý den vyřídíme přes 500 žádostí

„Když člověk nemá nejlepší finanční reputaci, je pro něj těžké půjčku vůbec získat. Nechtěla jsem si půjčovat od pochybných firem, tudíž jsem si nechala spočítat šanci na získání půjčky. Když jsem pak u dané firmy zažádala, tak to vyšlo!“

Hanka J.

Operátorka

O SPOLEČNOSTI

Zejména hotovostní půjčky poskytuje společnost na základě osobního kontaktu s klientem. Obchodní zástupce společnosti navštíví žadatele nebo žadatelku přímo u nich doma a seznámí je se všemi náležitostmi a přesnými částkami. Po schválení půjčky doručí zástupce finanční hotovost osobně opět ke klientovi nebo klientce domů.

Výběr splátek probíhá také doma. Zástupce navštíví klienta nebo klientu každý měsíc v předem domluvenou dobu a osobně převezme splátku v hotovosti.

Málokdo v Česku poskytuje rychlé půjčky v hotovosti. ExpressCash je ovšem zářnou výjimkou. Půjčit si můžete 5 000 Kč až 70 000 Kč se splatností 14, 17 nebo 20 měsíců (vyberete si sami).

Veškeré dokumenty a také přístup obchodních zástupců jsou, dle společnosti, férové a transparentní. Na webu najdete i obecnou podobu smlouvy, kterou si můžete předem prostudovat.

Firma EC Finacial services, a. s. je nebankovní finanční společnost zapsaná u Městského soudu v Praze. Jde tedy o českou firmu. Specializuje se na poskytování osobních i podnikatelských půjček. Společnost existuje od roku 2012.