ÚVĚRKA.CZ

Na Okruhu 488/27, 142 00 Praha 4
info@uverka.cz
+420 228 226 585
https://uverka.cz
O SPOLEČNOSTI

Na českém trhu působí více jak 5 let. Je členem APNÚ ( Asociace Poskytovatelů Nebankovních Úvěrů). Je také součástí společnosti FinTech - UAB Aventus Capital - jednoho z největších mezinárodních poskytovatelů bankovních úvěrů. Společnost působí v 8 zemích světa a drží se stabilně na předních pozicích a to jak objemem zpracovaných úvěrů, tak i svým osobitým a diskrétním přístupem ke klientům.

Rychlá půjčka úvěrka.cz je skutečná příležitost získat půjčku online v nejkratších termínech. Poskytují úvěry získané odesláním online žádosti, ve výši od 20 000 do 40 000 Kč se splatností od 2 měsíců do 1 roku. S využitím služby půjčka ihned, můžete žádost také podat online přímo na webových stránkách.

Umožňuje Vám pohodlné splácení, které si můžete přizpůsobit podle sebe a Vašim potřebám. Jediný krok, který musíte provést, je dokončit rychlou online registraci, Vaši žádost během pár minut ověří a hned Vás budou informovat.

Můžete splatit celou vypůjčenou částku jednorázově, nebo využít možnost libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc, jednoduše nastavením splátkového kalendáře.Produkty společnosti: