Kamali (Mikropůjčka)

Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno
info@kamali.cz
542 100 700
https://www.kamali.cz

O SPOLEČNOSTI

Kamali půjčku poskytuje silná, stabilní česká společnost Home Credit. Ta je na našem trhu již od roku 2005 a v konkurenci ostatních poskytovatelů nebankovních půjček si za tu dobu vybudovala silnou pověst zodpovědné a silné firmy. Pod značkou Kamali nabízí Home Credit mikropůjčku do 20 000 Kč s nezvykle nízkým RPSN. Novým klientům nabízí první půjčku zdarma.

Je to ryze česká společnost, řídí se zákony České republiky. Na činnost dohlíží Česká obchodní inspekce, úřad pro ochranu údajů a Česká národní banka.

- Kamali je půjčka pro všechny od 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

- Půjčí Vám nejméně 1000 Kč, stálým klientům nabídne až 20 000 Kč. Novému zákazníkovi půjčí až 10 000 Kč.

- k získání online půjčky budete potřebovat, občanký průkaz, bankovní účet a telefon.

Kamali  nabízí prodloužení splatnosti a rozložení půjčky až do deseti měsíčních splátek. na účtě, můžete mít peníze už do 15 minut. Kamali vyplácí hotovost i na terminálech  SAZKA po celé ČR.


HISTORIE SPOLEČNOSTI


Kamali jste dříve mohli znát pod značkou Japonská půjčka a ještě dříve jako Click Credit. Kamali Vám umožňuje půjčit si více peněz  ještě rychleji, než dříve  Japonská půjčka nebo Clik Credit.

Japonská půjčka fungovala na trhu od července 2015 do 2017. Společnost Clik Credit zanikla 2015 sloučením zavedenou společností Home Credit.


Produkty společnosti: