SrovnejPůjčku.cz

Oberbank AG - půjčka

O SPOLEČNOSTI

Od roku 1985 provozuje Oberbank své vlastní pobočky v Dolním Rakousku, od roku 1988 ve Vídni, od roku 1990 v Bavorsku, od roku 2004 v České republice, od roku 2007 v Maďarsku a od roku 2009 na Slovensku.

Cíle Oberbank: 

Nadčasové a moderní hodnoty jako pevný základ: hodnoty jako spolehlivost, stabilita a solidnost byly a jsou základem bankovního obchodu.

1.Nejvyšší cíl: Zajištění samostatnosti a nezávislosti. Jen dosažením tohoto cíle je zajištěno, že jednání Oberbank může vyváženě respektovat zájmy klientů, zaměstnanců i akcionářů. Na to se zaměřují i všechny ostatní strategické cíle Oberbank.

2.Vysoká kvalita poradenství pro firmy i soukromé osoby. Oberbank definuje firemní klienty – v první řadě průmysl a středně velké podniky – a privátní klienty jako rovnocenné pilíře.V obchodě s firemními klienty se Oberbank profiluje vysokým stupněm odborné způsobilosti pro zahraniční operace, mimořádným know-how v otázkách investičního financování a jako poskytovatel alternativních forem financování, jako je vlastní a mezaninový kapitál. V privátním obchodě se osvědčuje Oberbank mimořádnou kvalitu a odbornou způsobilostí u služeb náročných na poradenství, jako je Private Banking a správa majetku na jedné straně a financování bytové výstavby na druhé straně.