SrovnejPůjčku.cz

Creamfinance Czech, s.r.o. (CreditOn)

O SPOLEČNOSTI

Společnost vznikla v lotyšské Rize U nás jsou půjčky CreditOn poskytovány společností Creamfinance Czech, s.r.o. Jen v Lotyšsku společnost poskytla více než 16 000 úvěrů. Sídlo společnosti Creamfinance Czech, s.r.o. je v pražských Holešovicích. Půjčky, které v České republice poskytuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o., jsou nabízeny pod obchodní značnou CreditOn. Centrála společnosti ale sídli v lotyšské Rize, kde od svého vzniku poskytla už více než 16 000 úvěrů. Společnost u nás působí již několikátým rokem a pochlubit se může silnou základnou spokojených klientů. Nabízí totiž férové a nebankovní úvěry širokému okruhu zájemců.

CreditOn u nás poskytuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o., se sídlem v ulici Argentinská 286/38 v pražských Holešovicích. Centrála společnosti sídlí v Lotyšsku, kde její služby využilo více než 16 000 klientů. Společnost ctí zásady zodpovědného půjčování a zároveň se snaží nabídnout flexibilní a transparentní produkty pro široký okruh zájemců. Pokud společnost zjistí, že by půjčka negativně ovlivnila klientovu životní úroveň anebo u něj existuje důvodné podezření, že půjčku nezvládne splácet, společnost mu úvěr neschválí. Navíc půjčuje pouze těm klientům, kteří mají doložitelný měsíční příjem. Mezi výhody CreditOn.cz půjček patří samozřejmě i skutečnost, že je lze sjednat pěkně z pohodlí domova a zcela bezpečně.

Společnost vznikla v lotyšské Rize U nás jsou půjčky CreditOn poskytovány společností Creamfinance Czech, s.r.o. Jen v Lotyšsku společnost poskytla více než 16 000 úvěrů. Sídlo společnosti Creamfinance Czech, s.r.o. je v pražských Holešovicích. Půjčky, které v České republice poskytuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o., jsou nabízeny pod obchodní značnou CreditOn. Centrála společnosti ale sídli v lotyšské Rize, kde od svého vzniku poskytla už více než 16 000 úvěrů. Společnost u nás působí již několikátým rokem a pochlubit se může silnou základnou spokojených klientů. Nabízí totiž férové a nebankovní úvěry širokému okruhu zájemců.