SrovnejPůjčku.cz

Finspace s.r.o. (MOBILPŮJČKA.CZ)

O SPOLEČNOSTI

Mobilní Půjčka je značka krátkodobého úvěru, kterou provozuje česká společnost FinSpace s.r.o. a to už od roku 2008. SMS PŮJČKA  Mobil Půjčka slouží především ke svižnému vyřešení neočekávané finanční situace pár dnů před výplatou. Zvláštností tohoto úvěru je způsob jeho vyplacení. Pokud se jedná o vaši první půjčku u této společnosti, dostanete své peníze do tří dnů poštovní poukázkou. Pro lidi bez bankovního účtu právě tento způsob vyplacení může představovat zásadní výhodu. K tomu, abyste mohli Mobil Půjčku v jakékoliv podobě získat, se však neobejdete bez vlastního klientského účtu na webových stránkách společnosti. 

MobilPůjčka je novodobým nebankovním řešením, s pomocí něhož získáte peníze nejenom prvotní online žádostí, ale také díky klasické SMS zprávě. Tato možnost je poskytována věrným a ověřeným zákazníkům, jež dávají přednost rychlému a spolehlivému přísunu peněz.

Počátek působení společnosti je datován do roku 2008, kdy se tři dlouholetí kolegové a přátelé se zkušenostmi z oborů finance, obchod a marketing, rozhodli postavit na vlastní nohy. Energii soustředí na projekty s růstovým potenciálem, které spravují ke spokojenosti své, klientů i obchodních partnerů.

Pod heslem "pošli sms, když jsi bez peněz" vstoupila Mobilpujcka v roce 2009 na trh mikropůjček v České republice. Za dobu svého působení se zařadila ke špičce na trhu s obratem v řádu milionů.