SrovnejPůjčku.cz

Orange finance s.r.o. (SOS Credit)

O SPOLEČNOSTI

SOS Credit půjčka je přívětivým nebankovním úvěrem, za nímž stojí společnost Orange finance s.r.o. Ta umožňuje svým klientům získat peněžní sumu ve výši až 15 000 Kč se splatností na 28 dnů. Krátkodobá forma úvěru, která slouží pro financování libovolných věcí. Taková novodobá a bezpečná půjčka před výplatou, s níž uhradíte složenky nebo si pořídíte novou elektroniku do domácnosti.

Výhodná SOS Credit půjčka je poměrně nenáročná na dosažení. Pojí se s ní značná flexibilita, variabilita a přehledné smluvní podmínky, v rámci nichž je dbáno na vyšší bezpečnost osobních údajů. Půjčka tohoto typu je lákavá v tom, že její termín splatnosti můžete prodloužit, nevztahují se na vás jakékoliv požadavky spojené s ručitelem a vše vyřídíte z pohodlí domova.Stanete-li se věrným klientem společnosti Orange finance s.r.o., potom se můžete zapojit do věrnostního programu, v němž na vás čekají tři úrovně slev – Stříbrný klient 10 %, Zlatý klient 15 % a Premium klient 20 %.

Orange finance s.r.o. je subjektem, který vznikl v roce 2015. Poměrně mladá a dynamicky se rozvíjející společnost zaměřující se na poskytování nebankovních úvěrů. Firma sídlící v Praze má litevské kořeny a disponuje základním kapitálem 20 mil. korun českých.