SrovnejPůjčku.cz

Express Cash s.r.o.

O SPOLEČNOSTI

Zejména hotovostní půjčky poskytuje společnost na základě osobního kontaktu s klientem. Obchodní zástupce společnosti navštíví žadatele nebo žadatelku přímo u nich doma a seznámí je se všemi náležitostmi a přesnými částkami. Po schválení půjčky doručí zástupce finanční hotovost osobně opět ke klientovi nebo klientce domů.

Výběr splátek probíhá také doma. Zástupce navštíví klienta nebo klientu každý měsíc v předem domluvenou dobu a osobně převezme splátku v hotovosti.

Málokdo v Česku poskytuje rychlé půjčky v hotovosti. ExpressCash je ovšem zářnou výjimkou. Půjčit si můžete 5 000 Kč až 70 000 Kč se splatností 14, 17 nebo 20 měsíců (vyberete si sami).

Veškeré dokumenty a také přístup obchodních zástupců jsou, dle společnosti, férové a transparentní. Na webu najdete i obecnou podobu smlouvy, kterou si můžete předem prostudovat.

Firma EC Finacial services, a. s. je nebankovní finanční společnost zapsaná u Městského soudu v Praze. Jde tedy o českou firmu. Specializuje se na poskytování osobních i podnikatelských půjček. Společnost existuje od roku 2012.